Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel szilveszterkor?

Mit vesztek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
És hova mentek? Nem konkrét helyre vagyok kíváncsi csak házbuli, kocsma, club, vagy otthon maradsz:) Már azon gondolkozok, hogymit vegyek fel, kitaláltam vmit, elég csinos, de kb. mindig igy szoktam felöltözni és szeretnék, kicsit "erősebben" kinézni:D Akit érdekel szívesen leírom, illetve másoktól ötleteket hallgatok .. :D
2013. dec. 20. 23:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ing beturve a szoknyaba hasig felhizva es egy terdigero tusarku csizma:) egyben elegans es szexi :) hazi bulit tartok aztan szorakozohely.. Te mibe leszel?
2013. dec. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Felhuzva*
2013. dec. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először itthon alapozás, utána kocsmában, aztán irány valami szórakozóhely :D


Öltözködés meg mint egy átlagos napon, de én fiú vagyok :)

2013. dec. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A barátom tart házibulit, ott leszek. Neki akkor van a szülinapja, szóval duplán ünneplünk:)

Két variáción gondolkodtam: az egyik egy szürke, leopárdmintás hosszú ujjú egyberuha (lehet, hogy ribisnek tűnik a minta miatt, de nem is rövid, nem is különösebben kivágott, szóval nem az). De ezt még a fogyókúrám előtt vettem, és azóta meg is feledkeztem róla, úgyhogy lehet, hogy nagy lesz.

A másik egy fekete, puffos 3/4-es ujjú miniruha.

Mind a két variációhoz fekete harisnyát és magassarkút tervezek.

2013. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fekete vagy fehér csipke ruhát veszek fel magassarkúval, harisnyával. A vad bulikból már kinőttem, úgyhogy valami visszafogottabb helyre megyünk, ahol halljuk is egymás hangját. :) Esetleg egy étterembe, még nem tudom én sem pontosan :)
2013. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm házibulit tart, ott leszünk. Egy fekete vastag harisnyát, szaggatott rövidnadrágot és ujjatlan inget veszek fel:)
2013. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 walk w1th mee ***** válasza:

07:39

xDDD nem te vagy a barátnőm? ittis ez a szitu:D

2013. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 14:29

Nincs kizárva xD

Egyébként boldog szülinapot!

2013. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:D Igazábol nem tudom mit veyek fel mert szeretnék miniruhát/szoknyát felvenni de ahhoz magassarkú dukálna, és nem vehetek fel magassarkút a barátom miatt-.-:D

Eddig az ötlet egy fekete oldalt köves jeggins naci, fehér pántnélküli bodyval ahhoz vmi szép nyaklánc meg óra.. és "aves":D Mi is itthon alapozunk 3an haverjával meg szüleivel aztán éjfélkor neki indulunk a klubboknak..

2013. dec. 22. 19:31
 10/13 walk w1th mee ***** válasza:
és még fogyókúrázik is a barátnőm xD LOL. nemkizárt.D
2013. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!