Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Hol kapok NŐI Rolling...

SOS! Hol kapok NŐI Rolling Stones pólót vagy toppot? És a másik hol lehet kapni NŐI ( de itt nem baj ha pasi, max kisebb méretben OASIS-os fekete pólót?

Figyelt kérdés

#nyelv #póló #női #top #Oasis #Rollind Stones
2013. dec. 21. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szputnyik Shop

Budapest VII., Dohány u. 20.

Budapest IX., Bakáts tér 8.

2013. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 21. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Netről tudsz rendelni (ebay), én is úgy rendeltem Nirvanásat. A másik, kicsit furább megoldás, az ha nyomtatsz ilyet Stones logóval vagy az Oasis fotójával. Nem igazán rajongó megoldás, de egy vagyonnál kezdődnek a normális zenekaros felsők. :)
2013. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Rolling Stones pólót már láttam a takkóban is kétszer, meg a pimkieből nekem van egy trikó meg egy póló, de pont láttam valami hasonló plázás boltban nemrég, több helyen is lehet kapni.
2013. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket ilyen üzletekben lehet kapni, azok nem olyan jók. Barátnőmnek van pulcsija egy pécsi plázából, de azon csak a logó van rajta, a Rolling Stones felirat nem. Millió olyan pólót láttam, ahol a tipikus eredeti póló ki van dekorálva, de szerintem az nem olyan jó, mintha rajta lenne a felirat is, hirdetve, hogy a bandát szereti és nem a mintát. Egyet értek azzal a hozzászólóval, aki a pólónyomtatást javasolta. :)
2013. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!