Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a saját...

Hogy tetszik ez a saját tervezésű ruha? Van érzékem a divattervezéshez? Véleményeket várok

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Hogy póthaj
2013. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
az előző kérdésednél nem győztek meg a válaszok?
2013. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Ciki ciki ciki ultra gázos gázbojlertestü duckó lány falusi ruhában
2013. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Őszintén, neked tetszik???

szerintem borzalmas

hányszor akarod még megkérdezni h van-e érzéked a divathoz? mert szemernyi sincs

2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ami jó rajtad az a tetkód a mellkasodon :D

A ruha borzalom, nem Lady Gaga vagy aki koncerten van hogy így öltözz. Neki elnézzük mert így ismertük meg és Ő valaki...

Az alakodhoz egy konszolidáltabb ruha kellene a fejed meg a póthajjal ultraciki mert nagyon feltűnő.

2013. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnelek megbantani,de ha az oszinte velemenyemre vagy kivancsi,akkor azt kell mondanom,hogy nem,nem lehetne Beloled divattervezo,mert nincs jo izlesed.

A stiluserzek,mint sok minden mas,valamilyen szinten tanulhato,tehat ako abszolut nem szuletett jo izlessel,o is meg tudja tanulni,hogy hogyan valogassa ossze ugy a ruhait,kiegeszitoit,hogy tisztessegesen nezzen ki es ne ugy,mint egy bohoc,de a divattervezeshez ennel joval tobb kell.

Nekem -annak ellenere,hogy a sajat ruhataram inkabb egyszeru,szolid darabokbol all-tetszenek a kulonleges,extravsgans,a tomegbol kituno ruhak,de ez az osszeallitas sajnos nem extrem,hanem izlestelen.

A jo izles szerintem ott kezdodik,hogy tudom,mi all jol es mi nem.

Neked ez a ruha alapbol nem tul elonyos...A fekete,arannyal diszitett tophoz szerintem borzalmasan mutat egy feher szoknya es egy ezustos cipo,ez nagyon nem illik ossze...

Szerintem torekedj arra,hogy megtanuld,mi all jol Neked (par OSZINTE baratno sokat segithet) illetve azt, hogy hogysn tudod izlesesen osszevalogstni az oltozeted es valassz masik palyat.

2013. dec. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
0%

nyugi, van esélyed! :)

az alsó szoknya része nagyon jó,nekem tetszik, csak a felső részénél az arany kis izéket kis túlzásnak vélem, de esetleg ha van még, mutatnál még képeket? mert lehet, hogy most ez nem tökéletes, de a következő az lesz. :) és akik az alakodat szidják, ne hallgass rájuk, így vagy gyönyörű!

2013. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Irigylem a szomszédaidat, ha meglátnak reggel, biztos jól indul a napjuk.
2013. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 NagyonGonosz ***** válasza:
NINCS
2013. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Szia én divattervező szak suliba járok. Már elég sok ruhát terveztem,rajzoltam,láttam hát erről a véleményem az hogy a szoknya túl rövid és túl sok rajta a csipke fodor a felső jó lenne ha nem kiálló szegecsek lennének hanem pl kövek felül kontür vonalbankicsi apró fehér és kék ugyan így fekete alapon. Ha a szoknya hosszú lenne földig érő és szimpla anyag max átmenettel egy világos ultramarin kékbe nagyon szép lenne egy fekete magassarkuval. Lehet ez a tervezés nem sikerült olyan jóra én nem adnám fel,mert lehet a következő jobb lesz egy kis tanácsal ellátva s aztán lépésről lépésre egyedül egyedi divatot tervezni.Hajrá drukolok neked ha esetleg van más tsaját tervezett ruhád vagy lesz a továbbiakban szivesen elmondom róla véleményem vagy tanácsot adok neked ha elküldesz majd képet róla priviben :-)
2013. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!