Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi történik ha nem azt a...

Mi történik ha nem azt a kártyát adom visszautalaskor amivel véve volt a ruha? 2 x kaptam meg ugyanazt h&m és bershka cucc is de kartyavol volt fizetve így arra utaljak vissza.

Figyelt kérdés
Ha a sajat kartyam adom oda akkor is visszautalodik vagy hogy megy ez azbutalas kartyara?
2013. dec. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj ne butáskodj! Nem visszautalják, hanem kp-ben adják vissza az árat, ha nagyon hisztizel, amúgy tuti azt fogják mondani, hogy blokk ellenében levásárolhatod a visszavitt cucc árát.
2013. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rá van írva hogy visszautaljak vagy levasarolhato kartyat adnak. Viszont mivel ajandekba kaptam ezert annak a kartyajat megse kerhetem el. A helyzet az hogy kinéztem helyette mast de az meg a stradivariusban van. Igy csak a visszautalast tudnam valasztani csak nem tudom ha a sajat kartyam adom oda arra ra tudjak e utalni.
2013. dec. 25. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért nem kéred készpénzben??? Beviszed a blokkot, kéred az árát aztán levásárolod máshol. Ilyen egyszerű, nem kell itt kártyákkal szórakozni.
2013. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb de ra van irva hogy kartyas fitetes eseten az összeget visszautaljuk vagy visszárukártyára töltjúk fel kp.t nem all módu kban visszadni . Ha kp.vel lett volna fizetve csak akkor adjak vissza a penzt
2013. dec. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!