Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házibuli cipőben vagy anélkül?

Házibuli cipőben vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Nézem a szilveszteres kérdéseket és mindenki írja, hogy csizma meg magassarkú meg ilyenek házibuliba. Lehet én voltam eddig rossz helyeken, de eddig nagyjából ahány házibuliban voltam mindenhol le kellett venni a cipőt, máshol ez nem így szokás?

Ezzel kapcsolatban és nem feltétlen szilveszterkor: ti ezt, hogy szoktátok megoldani olyankor, amikor vékony harisnyában vagytok? Csak mert abban a legtöbb helyen hideg a kő meg nem olyan jó. Illetve olyankor (főleg tavasztól őszig) hogy szoktátok megoldani, amikor olyan helyen vagytok, ahol van kinti terasz vagy udvar rész is és ki-be rohangálás van?



2013. dec. 25. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy kérek egy papucsot a házigazdától, vagy ha minden kötél szakad, akkor nincs mit tenni, kérek egy zoknit (mondjuk szoktam magammal vinni is néha). Borzasztóan fázós a lábam. Ahol voltam eddig, sosem mentünk be cipővel. Ha kinti-benti buli volt, akkor vagy volt papucs, vagy a sajátunkat mindig felvettük, ha kimentünk.
2013. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm házibulijaiban, van hogy cipőben vagyunk, van hogy levesszük. Ha nincs frissel felmosva, akkor szokták mondani hogy hagyjam fent a cipőt. meg hát mikor bemegyek gyorsan szétnézek hogy sorakoznak-e cipők, meg akiket látok miben vannak.

Ha le kell venni a cipőt, akkor sincs túl nagy baj, mert a szobában, ahol általában vagyunk, ott szőnyeg van. Viszont zokniban tényleg jobb lenni, mint harisnyában ücsörögni. Ha így van, mindig az jár a fejemben hogy a fiúk hülyének néznek a harisnyás lábam miatt. :D

2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a bulitól is függ. Én voltam olyan baráti összejövetelen, ahol a pici lakásban voltunk 8-an és Activityztünk, ott mindenki levette a cipőjét.

De olyan is volt, hogy a tágas lakásba meghívtak sok embert, ott a tulaj eleve feltekerte a szőnyeget, hogy lehessen táncolni és egyértelmű volt, hogy cipőben lehet lenni. A nők átvették a körömcipőt a szép ruhához, a férfiak meg maradtak abban amiben jöttek.

2013. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Leginkább cipő nélkül.

Ugyan nem házibuliba, de legutóbb, amikor vendégségbe mentünk, ilyen csúszásgátlós "mamuszt" vittem, hogy ne fázzon a lábam, és ne is szakadjon ki a harisnyám:

[link] - nem volt feltűnő és jobb volt, mint egy normál zokni.

2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha le kell vennem a cipőt, nálam mindig van valami ilyesmi:

[link]

2013. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

2-es: miért gondolod, hogy hülyének néznének érte? :)

Amúgy ezek a zoknicipők tök jók, de várom a többi ötletet is :) főleg a ki-be rohangálásra, mert a cipő fel-le húzogatás annyira nem jó :)

2013. dec. 27. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, mert hogy néznek már ki a harisnyás lábujjak. :D

Nem túl gusztusos. Akkor már vagy mezítláb, vagy zokni.

2013. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2es. A harisnyás lábujjakkal semmi baj nincs. Sőt vonzák a tekintetet. Nekem eddig egyik haverom sem fújolt rá, sőt nekik is tetszett. 25F
2013. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha nincs ilyen "zoknicipőd" vagy mid, akkor sima balerina cipő is megteszi! Én nálam mindig van egy fekete, az mindenhez megy.
2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a tippeket, mindegyik nagyon jó volt :)

Amúgy nem tudom, én sem tartom gusztustalannak a harisnyás lábat :)

A udvarosat azért kérdezem, mert tavaly volt egyszer tavasszal olyan buliban, ahol ki be rohangálás volt és ott az összes lány mezítláb rohangált ki-be, rajtam viszont harisnya volt és így eléggé kellemetlenül éreztem magamat...

2013. dec. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!