Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék elindítani egy...

Szeretnék elindítani egy divattal foglalkozó blogot, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Még egy éve a sziget fesztiválról keresgéltem mikor meg találtam a „style and blog” névre keresztelt oldalt. Olvasgattam és nagyon megtetszett. Szeretnék én is egy hasonló oldalt ahol meg oszthatom a outfit eket . Nem igazán tudom hogy még honnal meríthetnék ihletet, azt meg főkeppen nem hogy blogot hogyan szerkeszthetnék . Mikre lennének kíváncsiak az olvasók. Nyílván a gondolataimat éréseimet kell kiírnom magamból. Szerintetek mitől jó egy ilyen oldal, ti mit látnátok, olvasnátok szívesen rajta??


Negatív kommentek kíméljenek! Ha tudtok ilyen oldalakat linkeljetek lécci !!


2013. dec. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most készülök "nyitni" egy divatblogot, outfit fotókkal :) Nekem az egyetlen problémám, hogy nincs aki fotózzon... Végül anyukámat kérem majd meg, de jó lenne egy profi... Mindegy, majd ha ár megyeget a blog :) Sok sikert! (Esetleg nézz be iemmafashion.com -ra! nagyon jó, engem is ez inspirál a blogom indításában))
2013. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösszönöm!! Megnézzem!! Ha majd elindítod a blogod lécci linkeld el kíváncsi vagyok rá!!
2013. dec. 27. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

*légyszi

Elsősorban a helyesírás is fontos, meg az, hogy legyen hozzá némi érzéked. Onnantól kezdve csak írj írj és ha jó, akkor meglesz a maga olvasótábora.

2013. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kész lesz küldhettek linket. Szívesen nézegetném :)
2013. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nézz be hozzám^^ [link]

Még én sem vagyok valami kiforrott bloggerina, de igyekszem.

Mindenekelőtt fontos a kitartás, és az elszántság, meg hogy ne torpanj meg egy-két rosszindulatú okoskodótól. Aztán meg, a jó, és aktuális témák, valamit az igényes kinézet. Hajrá! :D

2014. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!