Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagos és alaktalan férfiak...

Átlagos és alaktalan férfiak miért vesznek fel feszülős, "szexi" alsóneműt?

Figyelt kérdés

Nézegettem az Aussiebum kínálatát, mivel a nyárra szeretnék rendelni pár fürdőgatyát, esetleg alsógatyákat is. A kondiöltözőben is láttam már srácokon, fórumokon elolvastam, hogy jó és megbízható, és volt egy komment,az egyik válaszoló linkelt egy videót, amin egy fickó elmondja a véleményét az egyik termékről, és röhögve tette hozzá, hogy ha így nézel ki, inkább vegyél susogósat. Igaza volt, aki nem izmos vagy atletikus, az egy ilyen gatyában szerintem csak kiröhögteti magát, pont az ellenkező hatást érve el. Én értem, hogy valaki ebben érzi jól magát, és próbálok nem ítélkezni, de egy minimális önkritikája azért kéne, hogy legyen az embernek, egy nőt is megszólnak, ha dagadt és szűk fehérneműbe préseli magát.

http://www.youtube.com/watch?v=oxnC7j2AnIE


(Egyesek szerint ez a fickó a formátlan alakjával jól néz ki, érdemes elolvasni a kommenteket).


22/F



2013. dec. 29. 16:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
66%
szerintem.ilyet.senki.nem.vesz.fel.
2013. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább alsótest kérdése, deréktől lefelé + ne legyél kövér.


De egy vézna fickón nyugodtan hordhatja szerintem, nem kell izmosnak lenni ehhez.

2013. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Úgyse győzitek meg semmivel, már eldöntötte, hogy csak neki állna jól- egyébként gusztustalan- ez az alsónemű.
2013. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
75%

nyilván egy ilyen csak neked áll jól és szexi csipkét is csak puméla enderzonok vehetnek fel...

nem az a lényeg, h aki SZEMÉLYESEN látja a másikat fehérneműben; annak tessen???

2013. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

szerintem egyébként a feszülös alsónemű nem szexi a nők számára, csak normális. Szerintem ez nem olyan mint neked egy tangás nő.


Most elmész a strandon nehogy azt gondold hogy egy nőt is érdekli majd hogy ott feszülsz alul.


Mellesleg meg nem értem mi ebben a "Szerelem szex" hogy ide tetted, rossz kategóriában van a kérdés.

2013. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ez? Ez? EZ????


JÉZUSOM? ez a kép annyira meleg, hogy lekapcsoltam a fűtést a szobában.


És az összes, amit a gugli lehozott az. Oltári ciki.


És még valami: mire odaérsz, hogy levetkőzöl, nem igazán számít, hogy mennyire vagy atletikus.ha nem alkalmi kapcsolatról vagy szó persze.


Az viszont, ha ilyesmit visel az illető-hát.....lehet visszahúznám rá a nadrágot, és hazamennék-mert az alsó azt bizonyítaná, hogy félreismertem az illetőt. Vagy azt hinném vicc..



22/L

2013. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, egy vékony emberen sem mutathat rosszul.


Szó nincs róla, hogy egyedül nekem állna jól, mellesleg nem erre gondoltam, csak a példa kedvéért hoztam. Azt pedig nem értem, hogy egy jól szabott gatya miért lenne gusztustalan. :)


Ezt mondom, én nem akarok ítélkezni, de ennyi erővel nyugodtan viseljen bárki bármit, ha ő jól érzi magát benne, legalább már egy embernek tetszik, a testtudatosságot meg dobjuk ki az ablakon.


Lehet, hogy tényleg rossz a kategória. :D


Más körökben mozgunk, én is ilyet hordok, az edzőpartnerek is (nem mindenki), mondjuk a fecske meg a rózsaszín az merész, de a linkelt srácok alkatra abszolút korrektek. Többször mondták már vetkőzésnél, hogy végre valami normális alsó, nem ilyen térdigérő, kockás semmi. :)

2013. dec. 29. 16:44
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
62%
furcsa időket élünk....
2013. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság. Mert fehérneműben mászkálunk, amit mindenki lát? Én olyat hordok, ami nekem kényelmes, leszarom hogy nézek ki benne. Meg mi az hogy a vékonyabbak nem hordhatnak feszülőset? Pont, hogy rajtuk a bő alsógatyák állnak szarul..
2013. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

1. szerintem a videón levő srácnak teljesen vállalható, jó alakja van. Nem feltétlen csak az néz ki, aki szét van gyúrva és nincs rajta egy gramm zsír sem. Sőt nekem nőként a nagyon kigyúrt pasik nem tetszenek. És sztem neki jól is áll a nadrág.

2. Ha alapvetően a méret jó, csak a mániások fogják nézni a strandon, hogy milyen vkin a gatya. Az igaz, hogyha két számmal kisebb úszóalsóba nyomorgatja vki bele magát, az gáz. (mondjuk az óriási sörhasú egyéneknek meg édes mindegy, hogy feszülőst vagy lengét vesznek-e fel).

3. A lenge alsók közül meg a többség úgy néz ki, mint nagyapám jégeralsója, rohadt nevetséges (még egy nem adoniszi alkatú emberen is).

2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!