Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre melyik lenne a...

Szilveszterre melyik lenne a legjobb választás ruhaügyben? Visszafogottabb bulira. Ti miben mentek?

Figyelt kérdés

1. Szürke denevérujjú kötött pulcsi, háromnegyedes ujjal, ezüst csillogós fonalak is vannak benne, fehér pólóval, fekete (cica??)nadrággal


2. Fehér vagy bordó póló fekete ceruzaszoknyával, fekete harisnyával, a fent említett kardigánnal.


Tippek még jöhetnek, ki miben lesz? Hátha én is tudok ihletet meríteni :)



2013. dec. 31. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak összejöttök páran, akkor az 1. Én fekete-fehér csipkeruhában leszek+vastag harisnya, sztem egy pulcsit is feldobok a kabát alá, mert éjfélig kint leszünk és nem akarok megfagyni:)
2013. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első. Én fekete nadrág, arany,csillogós hatású felső és fekete blézer
2013. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. :)
2013. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. bordó felsővel:)
2013. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem első.. De ne feledd a cicanadrág nem teljes értékű nadrágnak számít...
2013. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Végül az 1. lesz :)
2013. dec. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!