Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a fiúknak...

Miért van az, hogy a fiúknak a tucatok jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak én tartom szánalmasnak, hogy mindenkin azok a csillogós, Mayo Chix ruhák, valamint divatos, de tucat cuccok vannak? És azt vettem észre, hogy a pasiknak ez jön be. Ha valaki cicanadrágban van, és kidobja a csöcseit egy jó kis feszülős pólóból, az a tuti.....

Hát ennyire gáz, ha valakinek van stílusa? (Pl. egy jó kis Martens, passzos farmer, kötött pulcsi)


20/L


2014. jan. 1. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja hordani a ruhadarabokat stílusosan, az megpróbál többet mutatni,hogy magára vonja a másik nem figyelmét, de a komolyabb pasiknak nem a tucatok fognak bejönni, max ha egy kis kalandot akarnak. Szerintem fontos, hogy az embernek legyen stílusa és tudja mi áll jól neki, de nem csak ez a fontos! 19/L
2014. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

És újra általánosítás...

Én is 20 éves lány vagyok,nem hordok cicanadrágot,se feszülős ruhát,még is gyakran leszólítanak az utcán,hogy nincs-e kedvem ismerkedni,vagy megakarnak hívni valamire,szóval attól tartok,hogy nincs igazad.

2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy általánosítás. Volt már egy pár barátom, gyakran leszólítanak koncerteken, szórakozóhelyeken, de úgy vettem észre, hogy a férfiak többségének a fent említett "lányok" jönnek be.
2014. jan. 1. 15:39
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi de a farmer, bakancs, pulcsi mitől is stílus? Semmivel sem különb mint a Mayo felső meg leggings.

A bakancs is divatcikk lett a csőgatya meg évek óta divat akkor ne haragudj de miről is beszélsz?

2014. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

A bakancs meg a farmer ugyanúgy tucat,attól függ hol keresed.

Különben meg bìrom amikor ilyeneken siránkoztok közben nektek is a zseléhajú,kivágott pólós,csőgatyas srácok jönnek be.

Kapcsolatot nem csak velük kezdtek persze,de ugyanúgy őket nézitek meg..

2014. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös,most te is általánosítasz!

Én konkrétan hányingert kapok a zselézett hajú,v nyakú pólós srácoktól akik "cuki" kis fülbevalókat hordanak,inkább a borostás arcú,picit hosszabb hajú pasikat szoktam megnézni,de kedves,hogy megmondod hogy mi jön be nekem.

2014. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
alig látok ilyen magyar lány, de mi a jó istenről beszélsz?:DD jézusom de undorító vagy, szörnyű..hányingerem van az ilyen buta lányoktól, nem az öltözködési stílusod miatt nem néznek a rád a férfiak, ezt most elárulom.:)
2014. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os pont azt akartam elérni hogy így reagáljon valaki.:D

Ahogy neked se ezek ezek a tucatfiúk nekem se ezek a lányok.

Én a csendesebb,kedves,barna hajú lányokért bolondulok,de jó hogy ti ezt jobban tudjátok..


Senki se vetítse a férfiakra a sajat sikertelenségét.

2014. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik

Hogy a lányok azt hiszik, hogy a fiúkat a ruháikkal fogják meg.

A fiúk pedig azt hiszik, hogy a lányokat az izmaikkal fogják meg.

És egyik sem érti, hogy miért nem. :D

2014. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A cicagatya gáz. Amúgy meg ízlések és pofonok. Nekem az elegáns nők jönnek be és nem a "sportosak".
2014. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!