Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság menyiért lehet...

Manapság menyiért lehet divatos farmert vásárolni?

Figyelt kérdés
Ti menyiért szoktatok?

2014. jan. 1. 21:38
 1/9 lac1434 ***** válasza:
31%
Nem tudom te, hogy gagy vele, de én nem qdok ki egy nadrágért 20 ezret... A kinaiba ugyan az a minőségű farmer kb 6 ezer ft. Az is ugyan úgy hirja mint a többi, és ugyan az a választék.
2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lac1434 ***** válasza:
31%
Mobilról, pár betű mellé ment...
2014. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Levis,Mustang 20-30 ezer között,de ritkán veszek ilyen drágán,az Ottótól szoktam rendelni olcsóbbakat.
2014. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Lány vagyok, és a plázába leárazáskor 5 ezer forint körül szoktam venni, pimkie, tally, bershka, ilyenek. Már ha az divatos.
2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Tescoba 5900 Ft és szét nyűhetetlen .
2014. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A divatosság nem az árnál kezdődik. Egyáltalán nem az a lényeg, hogy hol és mennyiért veszed. Divatos úgy tudsz lenni, hogy a mostani időkhöz viszonyulsz. Ha sétálsz az utcán és jól megnézed az embereket, akár a tévében erre figyelsz arról fogod tudni mi a divatos ha rengeteg fiatalabb emberen látod ugyan azt a fazont, mintát, darabot. A beszerzés az a te döntésed igaz a legtöbb ember szereti a márkákat de senki nem tudja megmondani, hogy neki milyen márkájú farmere van! A legjobb megoldás a kínai. Mivel ezek olcsók, divatosak, és ha 2000-ért veszel egy szép farmert és tudsz venni még 5-öt a márkás árából. :)
2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a márka, olcsón is fel lehet öltözni divatosan. Szinte mindig leárazott cuccokat veszek, így 3000-4000 ftért szoktam venni tök jó farmereket.


24L

2014. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-8000 korul a zaraban,mangoban,stradivariusban jokat lehet:)
2014. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-9ezer. Változó.

#1: Hogy lenne már ugyanaz a választék?

A kínai farmerok mind tele vannak b#szva mindenféle színű csillámokkal, mintákkal, a szabásuk is rosszabb ezerszer, mint egy márkásé. Szinte semmihez sem illenek.

Nem vagyok én ilyen elkényeztetett kölyök, de inkább kiadok 8ezret egy olyan farmerért, ami tényleg tetszik is, és jobban áll, mint egy olyanért, ami ugyan olcsó, de sz#rt sem ér, és nem is néz ki jól.

2014. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!