Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha kiknek áll jól?

Ez a ruha kiknek áll jól?

Figyelt kérdés
szeretnék ilyesmit varrni mivel nagyon tetszik az ilyen kockás minta csak azt hiszem körte vagy homokóra alakom van és nem vagyok az a kifejezetten modell alkat csak ,hogy legyen elképzelés nadrágból 28-29 est hordok illetve pulcsikból M et [link]

2014. jan. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez molettebb lányokon/nőkön is jól mutat, mert a derkán az öv karcsúsít, a szoknya hossza pedig előnyös a lábon.
2014. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vékony lányokon is,de akiknek kifejezetten "hasznos",azok a molettebb,nagy keblekkel rendelkező lányok.Nekik "derekat csinál",nőiesíti őket a ruha.
2014. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

28-29-es farmerral és M-es felsővel azért igen távol áll a molettől.

(160/49-el 27-es farmert hordok)


Ez a ruha jól áll homokóra és körte alkaton is.

De azt, hogy melyikbe tartozol, nem olyan nehéz eldönteni:

[link] - csípőt a feneked legnagyobb részénél!

2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont ez a szabás inkább vékonyabb lányoknak állna jól, mert vékony anyagú és aki hasas, azon rémes lenne, öv ide vagy oda. Esetleg egy vastagabb övvel. Neked viszont tökéletes lenne, akár homokóra vagy, akár körte.
2014. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!