Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancsosok! Hol találhatok...

Bakancsosok! Hol találhatok Shelly's bakancsokat a neten, ahonnan rendelni tudnék? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Neten kerestem, de nem találtam ilyen oldalt és nálunk nincs olyan üzlet, ahol megvehetném. Először Steel bakancsot akartam, de állitólag nem annyira tartós. Van egy 3. bakancs is: Undercover, de nem tudok róla sokat, ha esetleg valakinek van ezzel tapasztalata, leírhatja. Köszi
2009. nov. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! [link]
2009. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az oldalt! írhattok még tapasztalatokat a bakancsokról.
2009. nov. 29. 18:23
 3/3 anonim válasza:
üdv! nekem undercoverem van nagyon tartós, és tuttommal a legjobb minőségű bőrből készült (habár erre nem esküdnék meg mert a martens mégiscsak egy jobb cég) viszont ha szép bakancsot akarsz nem azt veszel mert bizony betörés után elveszíti a szépségét
2009. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!