Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekben az üzletekben fel...

Ezekben az üzletekben fel lehet próbálni fehérneműt?

Figyelt kérdés
Takko, H&M, C&A, New Yorker

2014. jan. 6. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
fel de csak bugyira probáld fel, gondolom érthetö hogy miért. Viszont vissza nem váltanak fehérnemüt.
2014. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bugyit nem tudsz meg általában úgy van a csipogóval összefogva h véletlenül se tudd próbálni :) Nyilván te se szivesen vennél olyan bugyit amit valaki próbált előtted főleg h ki tudja h bugyira vette e rá.

De melltartót lehet mindenhol :)

2014. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fürdöruhát is lehet tehát bugyit is. bár én azt sosem probálom fel azt szemre látom hogy jó-e a fürdöruhát szeritnem mindenki felproblja de a normális ember természetesen bugyira ez ki is van irva meg van is benne az a kis műanyag védö, de bugyit alapból ki kell mosni elsö felvétel elött.
2014. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fürdőruha alsókban van a higéniai nejlon de a rendes bugyikban nincs.

Nem ugyanaz egy bikini meg egy alsónemű. Utóbbiból max melltartót lehet próbálni.

2014. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy bugyit csak fehérneműre lehet, de azzal nincs gond mert azt én is szemre veszek. Viszont valamiért mindig úgy éreztem, hogy melltartót sem lehet nagyon felpróbálni. Valószínűleg azért, mert ott az a kiírás, hogy köszönjük, hogy fehérneműre próbálta a ruhát, és így az összes fehérneműt értettem. De akkor gondolom melltartót csak úgy simán fel lehet próbálni mindenhol.
2014. jan. 6. 22:29
 6/6 anonim válasza:
Mostmár úgy rakják bele a csipogót hogy fel tudd próbálni ezt múltkor hallottam a H&M üzletbe és a nő vitte a kasszához hogy a lánya nem tudja felpróbalni erre mondták neki tanuló rakta rá a csipogót de ha nem jó hozza vissza és vissza rakom a csipogót és próbáig le vették
2022. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!