Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresek fekete magassarkút...

Keresek fekete magassarkút piros talppal. Hol lehet ilyet baráti áron találni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 6. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A Christian Louboutin cipők nem olcsók!

[link]

2014. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kisebb cipőboltokban, kínain lehet kapni.

Ez azért van mert a piros talp védjegy amit hivatalosan csak a Loubutin márka néven gyárhtatnak ami kicsit se baráti árú :)

De ha replikát veszel vagy mondom kis boltokban neten ebay simán találsz olyat de nagy boltban ne is keresd

2014. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Ázsia Centerben vettem, de kiderült, hogy a talp csak festve volt, ugyanis egyetlen bulizás után lett egy nagy fekete folt az alja közepén, szerintem szörnyen néz ki. Pedig csak óvatosan táncoltam, mert őrületesen csúszott. Szóval nem lesz sokáig szép, készülj fel...
2014. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

tudom hogy a márkás cipő drága de csinálnak utánzatokat is én ilyet keresek a neten rendelésre de nem nagyon találok :/

2014. jan. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!