Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan segítőkész lány...

Van olyan segítőkész lány vagy nő, aki hajlandó lenne átnézni velem a ruháimat, kidobni ami gáz, és összeszedni, hogy mit érdemes együtt hordani mivel? Esetleg vásárolni is eljönne velem újakat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ismeretlenül ez elég meredek kérdés. Lehet, hogy nem kapok majd rá egyetlen (értelmes) választ sem, és ez esetben így jártam, valahol meg is érdemlem. Azért reménykedem kicsit. A barátságomat tudom felajánlani érte cserébe, ami persze megint nem tűnhet túl soknak, így, ismeretlenül. De nyugodtan írj rám akkor is, ha valami mást kérnél cserébe, ugyanis nem vagyok mentalista, hogy tudjam mit kínálhatnék fel érte, viszont nem szeretnék senkinek sem az adósa maradni, de amígy nem beszélgettünk, csak a hálámról tudlak biztosítani.


Szóval érdekelne, hogy kapható-e ilyesmire valaki, akinek van stílusa. Ha ijesztő, amit kigondoltam, akkor megnyugtatásul leírnám, hogy nem gondoltam, hogy azonnal feljössz hozzám, előbb nyilván ismerkednénk valamennyit, és az sem zavar, ha mondjuk hozol valakit magaddal, ha nem éreznéd biztonságban magad.


A lényeg, hogy tudom, hogy gáz, amit írtam, de ha ennek ellenére valaki segítene, válaszoljon bátran, vagy privizzen rám. Szívesen beszélgetek, ismerkedek, ha többet szeretne valaki tudni rólam, mielőtt igent mondana. És nekem nagyon sokat jelentene a segítséged.



2014. jan. 7. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt se írtad, hogy hova valósi vagy! ;)
2014. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyes, jogos! Budapesten vagyok.
2014. jan. 7. 14:41
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a ker(d)eseddel semmi gond nincs. Mennek is, ha kozelebb lennek. :)
2014. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm Hármas, jól esik, hogy ezt írod! :)

És sajnálom, hogy nem vagy itt! :(

2014. jan. 7. 14:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem talalsz senkit, online segitek! :)
2014. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Ötös! :)
2014. jan. 7. 15:00
 7/21 A kérdező kommentje:
...aki gondolom a Hármas is egyben... :)
2014. jan. 7. 15:01
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Irj rám itt privivel és átküldöm a facebook linkem és ott tudunk beszélni :)
2014. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pesti,de írj nyugodtan privit,és küldj képet és megpróbálok így online is segíteni!:)
2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2014. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!