Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok szép szövetkabátokat?

Hol találok szép szövetkabátokat?

Figyelt kérdés
Olyan 20000 forintig kb, melyik boltokban vannak szép fekete szövetkabátok? (A feketénél már csak a piros-fekete kockás lenne jobb, de abból csak nagyon drágákat találtam :( ) Köszi előre a segítséget! 20/ L

2014. jan. 8. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Webshopokban nézted már?

[link] Itt jó minőségű és normális árú ruhák vannak, bár azért kicsit lutri is, hogy jó legyen a méret és jól is álljon.


Szerintem az F&F holmik is elég jó, csinosak és jó minőségű anyagból vannak, megfizethető áron.

Turiban is érdemes körülnézni, főleg az exkluzívabb, vállfás boltokban.

2014. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zara, Benetton,
2014. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zaraban nagyon sok jo fajta van és most leárazáskor elég jó áron hozzá lehet jutni,tavaly vettem egyet ami egy Chloe kabatra hasonlít nagyon és 25000 Ft körül volt teljes árban. Benetton, sisley-ben (fashion street Budapest)is vannak jok nagyon és leárazáskor megéri. Mangoba is vannak elég jok.
2014. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!