Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs Szolnokon...

Acélbetétes bakancs Szolnokon vagy Debrecenben?

Figyelt kérdés

Aki tud helyet Szolnokon vagy Debrecenben ahol acélbetkósat lehet kapni kérem ossza meg velem.Ha árat is tudtok még jobb, az is érdekelne hány sorosat lehet venni, ha lehet arrafelé.Nekem 20 soros kellene és shellys márkájú, mert a steelről nem sok jót hallottam és eddig azt találtam és azt is csak netes shoppon.Előre is köszönöm a válaszokat.

20/l



2014. jan. 11. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Debrecenben tudom neked ajánlani az Obsit boltot (a piac utca 45-47 alatt nyílik egy kapualj és ott található bent az udvarban). Katonai bolt, főként használt málhák és bakancsok vannak, de vannak vadiúj bakancsok is, én az enyémet ott vettem anno (Red Rooster, 14 soros).

Ahol 20 soros bakancsot láttam, az a régi Gambrinus közben volt alul egy Shellys-Steel bakancs boltban. Nem tudom hogy az az üzlet ott van-e még, mert egy Mix nevű diszkót tettek az alagsorba, szval azt nem mondom biztosra ._.

2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!