Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ice Watch vagy Police karóra?...

Farid kérdése:

Ice Watch vagy Police karóra? Melyiket érdemesebb választani, minőségben, megbízhatóságban, megjelenésben? Én a Police javán vagyok egyenlőre (eredeti,35-40K közötti árba kerül az óra nem bóvli) 19/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig csak az ice watch-ról hallottam, és én is onnan akartam órát, mert nagyon szépek! csak sajnos nem engedhettem meg magamnak.
2014. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Police-nak viszont sok üzletét láttam azért gondolkodom abban,viszont az Ice Watch-ról sokan mondták hogy jó
2014. jan. 12. 14:23
 3/5 NagyonGonosz ***** válasza:

Ice Watch egy hulladék divatóra, a police is divatóra.

Ha már 30-40 ezer forintban gondolkodsz akár tisztességes órát is vehetnél : Tissot, Seiko, Orient, Casio.

2014. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommented! :D
2014. jan. 12. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom NagyonGonosz válaszát! A Police és az Ice Watch nem óra... Csak az akar lenni, de nem jön össze... 40 ezerért már jó kis Tissot is van! Vagy kis pótolással szép Doxa!
2014. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!