Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez a nadrág?

Nektek hogy tetszik ez a nadrág?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 14. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

a latex, vagy latex hatású cuccoktól kiráz a hideg, szóval nem tetszik. valamint: ízlésesen én még ezt nem láttam senkin. akiket eddig láttam ilyen nadrágban azok egytől egyig prolisan néztek ki benne.

persze, gondolom lehet normálisan, ízlésesen viselni is de én még arra példát nem láttam.

2014. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ízléstelen, ri*ancos és undorító.
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kamu-latex. Nem gyerebe.


Az igazi a nyerő.

2014. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ívy1 ***** válasza:
Nekem tetszik és szoktam hordani,de csak alkalmi eseményre.Még sosem mondták azt hogy ribis,mindenkinek egyéni dolga hogy tetszik-e,nem kellene általánosítani.
2014. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik férfiként.A páromnak is van,szeretem ha felveszi,sajnos ritkán van rá alkalom,természetesen nem hétköznapi viseletként hordja.
2014. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik és látok sok lányt aki ízlésesen hordja. (hosszított, egyszerű felső/pulcsi, vagy ruhával).

Azt mondjuk le se lehet tagadni h szexi mert nagyon kiemeli a formás lábakat.


22/F

2014. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval a félreértések elkerülése végett, ez a latex:

[link]


Jellegzetessége, hogy olyan anyag, mint a bicikli belső gumija, és csak síkosító olajjal lehet felvenni ;)

2014. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ívy1 ***** válasza:
100%
Igen ebben sokan tévedésben vannak.Amit a boltokban árulnak az poliesther-elasthan keverék,vagy lycra-elasthan.
2014. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak mondom hogy a hirdetés így szól: Latex/bőr HATÁSÚ leggings!
2014. jan. 22. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:

7,8: és kit érdekel h nem igazi latex? jól néz ki (a szép lábakon persze!) és ennyi pont elég.

igazi latexot meg az hordjon aki fél óránál többet kibír benne. meg akinek van rá pénze! persze-persze, én is örülnék ha az utcán néha látnék tetőtől talpig latexba öltözött nőket, mert amúgy nem kicsit néz ki jól, de azért ez ebben a konzervatív társadalomban nem egy reális elvárás. tehát aki olyat szeretne, az nyilván otthon hordja - vagy fotózáson.

2014. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!