Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 feletti hölgyek, milyen...

30 feletti hölgyek, milyen fehérneműmárkát szerettek, ami megfizethető? Bugyira lennék elsősorban kiváncsi.

Figyelt kérdés

#bugyi #fehérneműmárka
2014. jan. 14. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mindennapi viseletre pamutbugyijaim vannak, F&F, Spar-os, C&A... amerre épp járok és van olcsón 2-5 darabos. Csipkések leginkább F&F szintén de abból kevsebb, nem nagyon járok kimondott fehérnemű üzletbe (melltartó a méretemben úgysincs, azt rendelnem kell neten).
2014. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
intimissi, triump
2014. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tezenis, Newyorker, Womens secret (Hozzáteszem 34es a méretem, akár a gyerekbugyik közül is válogathatok), a melltartóm viszont Leilieve (nagyon drága)
2014. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont 30 feletti? Egyébként én vásárban szoktam venni a cigányoktól, nagyon olcsón. Több évig simán kibírják. /Mihály napi vásár/(100-200 Ft/db) és vannak nagyon jó anyagúak és kényelmesek is köztük. De szoktam látni márkásabbakat is másnál, amik szintén nagyon jó anyagúak és gyönyörűek is, csak azok már valamivel drágábbak. Sajnos konkrét márkát nem tudok.
2014. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!