Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon húzos...

Szerintetek nagyon húzos lenne ha minden héten vennék egy melltartót?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit anyagilag meg vagyunk szoritva, nem annyira de azért jah..Sajnos 2-3 melltartóm van akárhol nézelödtem bugyival együtt 2000ft kivéve a vásárban, van egy árus ès ujfajta fehérneműket árul a melltartó 490ft a bugyik meg 100 vagy 200 ft..Kicsit màr szégyenlem magam a barátom elött... Szetintetek nagyon izé lenne ha minden vasárnap 490ftért melltartót vennék?
2014. jan. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha vennél egyszerre kettőt,hármat?
2014. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja simán vehetsz többet is egyszerre :D
2014. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is 2-3 melltartom van, nekem elég, nem akarok többet :DD bizonyos idöközönként selejtezek abbol a -sokbol, és akkor veszek egy ujat :D kb. évente :D
2014. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, mennyi az annyi, ami az anyagi helyzeteteket illeti, de szerintem heti 500 ft még nem vághat földhöz. Én is sok melltartót veszek mostanában amúgy, eléggé rákaptam a dologra.. :D
2014. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2-3 van (nem anyagi okokból, hanem mert sehol sem találok 70D-t). Jó Neked, hogy nálatok van ilyen, hogy tudsz venni jót és olcsón. Amugy nem gáz, ha minden vasárnap veszel. :)
2014. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kínaiban kb 1000 Ft a melltartó

nem gáz, csak nem tudod felpróbálni, minden melltartótípus más és ezért lehet nem fog pontosan passzolni

először vegyél egyet és ha az jó akkor abból a méretből többet

2014. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kinais nem jo ram hiaba probaltam fel...
2014. jan. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!