Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Pesten nem túl...

Hol lehet Pesten nem túl drága, jó minőségű farmer nadrágot venni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom Ázsia center...páromnak egy éve vettünk egy tizenezres springlield gatyát, 3hónap múlva szétszakadt!És nem nyüstölte, csak szétment.Én legalább 2 éve hordom az Ázsiában vett gatyámat, a legkényelmesebb, divatos, nagyon szeretem, szinte mindig azt hordom.

Amúgy meg ha márkás boltba mész be, akkor is az van beleírva, hogy made in china, akkor meg nem mindegy?:)

2009. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Káprázat, Forgách utcai kis- és nagyker, ócó és király nadrágok vannak :)
2009. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ázsia centerbe télleg jók vannak. Végre eljutottak már odáig a sárgák, hogy normális, divatos cuccokat gyártanak, nem olyat amire ránézel és lehet rajta látni, hogy kínai.
2009. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pimkie. 5000 Ft- ért már szuper farmerek vannak, max 8500 Ft.


Ne menj kínaizni, 2 ünnep között kezdődnek a leárazások, 50% minimum lesz a leárazás mértéke, én ha nacit akarnék venni, biztos nem a kínaiba mennék, akkor sem ha plázások made in china címkések, akkor sem.


Ja, nem vagyok sznob, olcsóbb üzletekből öltözöm (Tally, Pimkie, Zara stb) és TURIKból. Utbbit is ajánlom, isteni nacikat vettem turikban (Háda és CREAM)

2009. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2009. dec. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!