Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési segítség kéne...

Öltözködési segítség kéne fiúnak ( nekem )?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és nagyon tetszik az '50-es '60-as évekbeli divat. Ezalatt az öltöny, kalapot értem ( pl.: Oscar c. film / Az élet szép c. film ). Szeretném kipróbálni, de félek, hogy a mai "divat"-ban levők piszkálnának érte. ( Nagy az esélye. ) Szerintetek próbáljam meg? Hogyan viszonyulnának ehhez a többiek? Fiúk, lányok, férfiak, nők egyaránt írhatnak, légyszíves okot is mondjatok.

2014. jan. 16. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is odáig vagyok a régi divatért, a gyönyörű, nagy, abroncsos ruhákért. Mégsem hordok olyat, mert egyszerűen tiszta h.lyén festenék bennük a mai korban. Ezt el kell fogadni.

Nézz szét a mai divat szerint a csinos öltözékek között, biztos találsz olyat, ami tetszik és amit ha felveszel, nem tartana senki komplett idiótának. A kalapot meg felejtsd el.

2014. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az öltöny sosem megy ki a divatból. Sokan hordanak fiatal fiúk közül kalapot, ez stílusossá teszi őket. Egy jól szabott, fiatalos öltöny meg sármossá teszi viselőjét. Sok lánynak bejön.
2014. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is hordok öltönyt (16/F) :D hétvégenként abba zúzok...én mondjuk teszek a többire, meg am is csak az eleibe volt nekik feltűnő. Az öltöny a királyságot jelképezi - Barney Stinson - ;)
2014. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!