Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Abszolut nem divat sőt ciki...

Abszolut nem divat sőt ciki most már a trapéz száru nadrág? Vajon divatba jón még érdemes eltenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon gáz, csodálkoznék ha divatba jönne.
2014. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja de nekem sok van kb 10 éve hordtam őket akkor divat volt most szelektálok mit rakjak el adjak ajandekozzak stb. És kb 40 darabom van sajnalom kidobni de mivel gaz hordani ezek szerint akkor ajandekba se kell senkinek
2014. jan. 17. 00:48
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne dobd még ki, a divat majdnem mindig régebbi dolgokból építkezik..viszont ha divat, ha nem, elég slampos ez a fazon:s
2014. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi áll jól, azt hord. Szerintem add el, ha nem akarod hordani, én azt hordok, de főleg farmert csak.
2014. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy gáz, meg hogy "újra divatba jön"?


Árulják? Persze hogy. A legtöbb nagyobb üzletben nem csak a szinte mindenkinek előnytelen répafazon van. Akkor meg?


Azt hordd, ami jól áll!


A divat egyébként se arról szólna, hogy kövesd vakon, hanem arról, hogy adaptáld, ami jól áll.

2014. jan. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40 darab? annyira biztos nincs szükséged.
2014. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne dobd!


Nekem pl. szarul áll a répaszárú gatya, utálom, de úgy kell levadásznom a bootcut fazonokat, mert alig találok, már a tököm ki van. Azért nem fogok hülyét csinálni magamból, mert most az a divat. Lehet, hogy hülyének lenni is divat, de nem nagyon érdekel.


Ha lenne 40 trapéz gatyám, ugrálnék örömömben, hogy legalább 20 évig nem kell feltúrnom az országot egy sz@ros nadrágért, amiben nem úgy nézek ki, mint egy rosszul öltözött búvárkezdemény.


Aki szerint ciki, ha nem cikin nézek ki, annak javaslom öltözzön homár műgéplakatosnak ha az a divat.

2014. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben nem dobnám ki. Nekem is volt ilyen gatyám de átalakítattam. Az alját beszűkítettem és máris divatos gatya lett belőle. Ha te nem érzed cikinek, akkor hord. Szerintem 40 gatyát luxus lenne kidobni csak mert nem divat... De ha mégis cikinek érzed, keress fel egy varrónőt. Ha ügyesebb kezű vagy, akár te is megtudod csinálni.
2014. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nemsokára visszajön a divatba
2014. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok lecserélni a fél ruhatáramat, ha kimegy a divatból egy szín, de még én is azt mondom, hogy úristen. Képes lennél kidobni 40 nadrágot, csak mert nem divat épp? Ha neked jól áll akkor hordd, vagy tedd el későbbre, vagy ha annyira nem kell add valami szervezetnek.. Tudod, vannak emberek, akik örülnének a trapéz nadrágnak is.
2014. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!