Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Vögele-t? Mi a...

Szeretitek a Vögele-t? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én nem szeretem. Tini vagyok és nem az én stílusom ami ott van. Meg egyszer vettem egy fölsőt, és kb utáltam viselni..

15/L

2014. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én 16/L vagyok.Gyakran voltam már ott,de még nem sokat vettem.Talán csak egy szürke sapkát,azt viszont szeretem.Meg kicsit drágának is tűnt.

Egyébként a kabátokat meg a nadrágokat lehet kipróbálnám.Kabátom éppen van.De pár nadrágot szívesen felpróbálnék.

2014. jan. 18. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. De igaz én màr 27 vagyok. Szerintem tipikus érett, amolyan irodai-utcai viselet. Ami persze nem azt jelenti hogy ha megtetszik onnan valami azt ne viselhetnéd. Hord bátran.
2014. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem drága, és nyanyás, öreges csúnya ruhákat lehet ott venni horror áron. Néha néha kilehet fogni valami jót, 3000ért egyszer vettem egy majdnem olyan dzsekit mint amilyen a zarában 24 volt :)
2014. jan. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
nem,nagyon béna cuccok vannak ott,ráadásul nem is olyan olcsóak.
2014. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!