Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami itthoni póló...

Van valami itthoni póló webshop, ami hasonlít a Threadlessre, a T-shirt Hell-re, vagy más ilyen vicces pólós oldalra?

Figyelt kérdés

Nem ilyen low cost izé érdekel 'vicces felirattal', hanem ehhez hasonló minőségű, tényleg vicces pólókkal foglalkozó.


Szívesen rendelnék ezektől is, e a szállítási költség megduplázza az árat, és úgy már borzalmasan sokba fáj


2014. jan. 19. 19:14
 1/1 anonim válasza:
Én szoktam a Threadlessről rendelni, és bizony szomorú a szállítási költség de az én stratégiám (amit neked is ajánlok) az az hogy kivárom az akciós napokat, vagy az olyanokat amikor kedvezményes vagy akár ingyenes szállítás van, vagy promóciós kódok vannak érvényben vagy ilyesmi. Ha feliratkozol a hírlevelükre, naponta küldenek emailt és tájékoztatnak, ha ingyenes kiszállítás vagy bármi más akció van.
2014. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!