Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 22 éves srácbak szerintetek...

22 éves srácbak szerintetek melyik ezekből az a cipő amiért nem fogják megszólni ha eleve hozzáöltözködik? Lego vs Sonic.

Figyelt kérdés

Én nekem a Lego tetszik jobban, de nem tudom mit fognak mások gondolni. Nagy rajongó vagyok, és emellett Sonic videojátékokért is odavagyok. szerintetek?


[link]


[link]


2014. jan. 20. 13:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés?

Maximum egy 10-12 éves kisfiún tudom elképzelni ezeket a cipőket.

2014. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Jópofa, vicces! De mindenképpen gyereknek nézném, ha valaki ilyenben van, függetlenül attól, hogy hány éves.

Ha illik hozzád és ezt szeretnéd, akkor nyugodtan hordjad!

2014. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ez egy halál komoly kérdés, mellesleg 46 ig vannak számozva... felnőtt férfi cipő méret...
2014. jan. 20. 13:14
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is inkább kisgyerekeknek való... mindegy meddig van számozva. 22 évesen hordj valami korodhoz illőt.
2014. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
és ki dönti el mi a koromhoz illő? te?
2014. jan. 20. 13:18
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Te voltál rá kíváncsi, hogy megszólnak-e, akkor miért háborodsz fel, ha megkapod rá a választ?


Nem tudnék komolyan venni egy 22 évest, ha ilyen cipőben parádézna.

Ha téged ez nem érdekel, hordd nyugodtan!

2014. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
az hogy megszólnak e, vagy te mire gondolsz, és mit tudsz elképzelni, nem igen függ össze. az utcán nyilván te sem szolnál be, te sem piszkálódnál... az hogy mit gondolsz, mit nyelsz le, az meg senkit nem érdekel. te nem értetted a kérdésemet.
2014. jan. 20. 13:22
 8/24 anonim ***** válasza:

Keress egy értelmező kéziszótárt!


A megszól és a beszól ugyanis NEM ugyanazt jelenti.

A megszól annyit tesz, hogy a hátad mögött kibeszél.

2014. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
rendben. akkor beszólnak e ? Még így sem segítettél, csak telefirkáltad a kérdésemet...
2014. jan. 20. 13:37
 10/24 anonim ***** válasza:

nekem a Sonic-os cipő nem tetszik, de a Legós az nagyon jópofa.

az, hogy mit gondolnak mások: ha nagyon tetszik és örömmel hordod akkor magasról tegyél rá, hogy ki mit gondol.

ezt a cipőt viselni kell valahogy az biztos, de nem unalmas és hétköznapi darab, ez tetszik benne nekem.

2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!