Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel sokan ilyen...

Miért vesznek fel sokan ilyen melegben is sapkát, sálat, kesztyűt, csizmát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
hát mert az évszaknak megfelelően öltöznek,és ugye most tél van......
2014. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Teged ez mit zavar? Fazosabbak, igy erzik jol magukat,tok mindegy.
2014. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Teged ez mit zavar?"


Nem zavar, csak sohasem értem, miért a naptárhoz és miért nem a konkrét időjáráshoz öltözik rengeteg ember.


Nyáron is előfordul, hogy egy-egy hidegfront után reggelente 5-6 fok van csak, de azért egy csomóan rövidnadrágban, mezítlábas papucsban mászkálnak. Az is ugyanilyen hülyeség szerintem.

2014. jan. 21. 08:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert most tél van, nyáron meg azért mert nyár van. :-)

Gondolom akik ilyen időben fáznak, a lakásukban valószínűleg 25-30 fokra nyomják a termosztátot és durvábbnak érzik a hőkülönbséget. Nyáron meg gondolom úgy vannak vele, hogy ok. hűvös a reggel, de biztos napközben meleg lesz, hisz nyár van.

2014. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert mg vagyok fázva és nem akarok betegebb lenni
2014. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"csak sohasem értem, miért a naptárhoz és miért nem a konkrét időjáráshoz öltözik rengeteg ember"


De miért gondolod, hogy a naptárhoz, nem pedig az időjáráshoz öltöznek ezzel?


Nekem a 7 fok, erős szél, NEM meleg. Ha nem védem a fülem, megfájdul. Jól esik a sapka, ahogy a sál is. A magas szárú, de egyébként nem bundabéléses bőrcsizmámat pedig mikor hordjam, ha nem most? Mínuszban hideg, hóban-latyakban tönkremegy, most viszont tökéletes.


Nyáron is próbálok az időjárásnak öltözni.

Van, hogy ez azzal jár, hogy reggel inkább fázok egy kicsit azért, hogy délután ne főjek szét a napon, mivel nincs alkalmam átöltözni napközben.


Van, hogy pont az ellenkezője. Ha aznap dolgozom, akkor is hosszúnadrágban, zárt cipőben indulok el, ha reggel már meleg van, mivel egész nap borzasztó hidegre légkondicionált irodában kell fagyoskodnom szintén az átöltözés lehetősége nélkül (itt a "művi" időjáráshoz kell alkalmazkodnom, mert abban töltök több időt).

2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szél is fújdogál,eső is csepereg,6 fok van,a sapka meg a sál kell,a kesztyű mondjuk nem.

Amikor június elején volt 12 fok zuhogó esővel,akkor én simán felvettem a pufis dzsekimet,nem a naptárat néztem.

2014. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mondjuk, mert fázom


nálatok hány fok van a lakásban most?

2014. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Gondolom akik ilyen időben fáznak, a lakásukban valószínűleg 25-30 fokra nyomják a termosztátot és durvábbnak érzik a hőkülönbséget. " nálam konkrétan nincs fűtés és max 18°C van, mármint direkt nincs...ettől még kint fázom, mert fúj a szél és 6 °C az messze van a 18°C-tól
2014. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reggel azért eléggé hideg van és szél is. A legideálisabb ilyenkor a vékony sapka, vékony kesztyű, mert mégsincs -20. Kesztyűt húzzál télen minden esetben, mert tökreteszi a hideg a bőrödet. Aki autóval közlekedik, annak mindegy, de sokan gyalogolnak akár fél órát is, reggel-este nincs jó idő, nekem lefagyna a lábam is.
2014. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!