Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a harisnyadiszko...

Mit gondoltok a harisnyadiszkont fiúharisnya kínálatáról? Valaki vett már ilyet?

Figyelt kérdés

Egy fehérnemű boltom van,és a nagykeres mondta, hogy tartsak a boltban fiú harisnyákat, mert nagy kereslet van rá. Ugye egy tucatot meg kell vennem belőle, ezért nem mindegy miben áll a pénzem. Szeretném, ha nem csak a polcon állna, hanem megvennék.


[link]


2014. jan. 21. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én vettem.de csak télen, nagy hidegben hordom
2014. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok értelmét nem látom. Azon túl, hogy egy férfi alak van a csomagoláson, semmiben nem különböznek ezek a női harisnyától. Sőt (!) a méretválaszték olyan kicsi, hogy a legnagyobb ezekből kisebb, mint egy XL-es női harisnya.


Aki pedig nem csinál (mű)problémát abból, hogy harisnyát húzzon hogyha fázik, azt az se zavarja, ha "női" terméket visel.

2014. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a fiúk ugyanúgy megveszik a női harisnyákat, szerintem fölösleges tartanod fiú kivitelt
2014. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, 19 éves, és bizony női harisnyát hordok szeptember óta, úgy se látszik, szeretem mert kényelmes.
2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


Gyermek méretben tartsál fiú harisnya nadrágot, mert a szülők inkább a gyermeknek vesznek télen, a nadrág alá!


Üdv egy Anyuka

2014. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Én is anyuka vagyok. :)
2014. jan. 21. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel fiu harisnyat is,mivel a noi ruhazati osztalyon is van noi nadrag es azt is veszik a csajok!
2014. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és évek óta hordok nejlonharisnyát ősztől tavaszig. De eddig csak női harisnyáim voltak több okból is, mert ahol én lakok csak nőit kapni, rendelgetni nem érte volna meg, rendelés esetén nem tudom vásárlás előtt megnézni az anyagát, és nőiből sokkal nagyobb a választék.

Egyébként el nem tudom képzelni, mi lehet a különbség a női és a férfi között, hacsak nem az, hogy a férfi slicces esetleg. De ha meg slicces, akkor olyan nem is kéne, mert csak a baj van vele, és ott a hideg is be tud menni. Szóval én ezután is maradok szerintem a nőinél, mert nekem beváltak. :)

2014. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha hirdeted is (akár csak a kirakatban) akkor mindenképpen :-) Nem kell sok, mert biztos nem pörgős készlet lesz. Ezzel már jelzed, hogy nyitott vagy a ff vásárlokra is.

Így többen fognak bemenni a boltba venni, mégha végül inkább nőit is vesznek. A fenti tapasztalatok alapján azt is nyugodtan ajánlhatod.

2014. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudatlan vagyok, de mi a különbség a női és a férfi harisnya között? Gyerek méretnél tudom, de a felnőtt változatnál el nem tudom képzelni, hogy miben más!
2014. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!