Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki vett már ilyen cipőt, az...

B_ojti94 kérdése:

Aki vett már ilyen cipőt, az meg tudná mondani hogy érdemes e ilyet vennem?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek írjátok le reszletesen hogy mi a tapasztalatotok, minőségi e bírja e a strapát ?



2014. jan. 22. 15:01
 1/3 anonim válasza:
Öcsémnek pont ugyanilyen cipője van, bár ha belegondolok, hogy ő kb. egy hónap alatt vágja gallyra az összes cipőjét, nem biztos, hogy megfelelő választ tudok adni... :D Viszont beázik, hiába az az impregnáló izé, de még az öcsém mércéjével mérve is elég jól bírja a strapát - száraz időben. Ha az árát nézzük annyira talán nem húzós, és mivel a Deichmannban szándékozol megvenni, ahol a blokk ellenében becserélik ha megsérül, vagy valami baja van, szerintem érdemes bepróbálnod ;)
2014. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem mondjuk esős időre van olyan cipőm ami bőrből van, De akkor száraz időre megfelel igaz ? Én utcai használatra venném..

kissebb rajtam is szét ment minden cipő :D

2014. jan. 22. 17:29
 3/3 anonim válasza:
Öcsémnek van ilyen cipője, ő szereti. Bírja a strapát, de azért ne kezdj el vele focizni! Szerintem megveheted, jól jársz vele!
2014. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!