Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég sportos csaj vagyok, de...

Elég sportos csaj vagyok, de próbálok átmenni picit lányosabba. Lenne egy "szett", ami tetszik. Leggings, hosszú felső és Nike cipő. Képek lent. Ez így jól nézne ki? L/23

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy van "pár" tetoválásom stb. Szóval nem egy szende kislánynak adtok tanácsot. :D

A felső nem szeretném, ha rám tapadna. Gáz, ha minimálisan lóg és majdnem térdig ér?


Leggings valami sima fekete esetleg tattoo mintájú.


Felső : [link]


Cipőm : [link]



2014. jan. 23. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

A felső tetszik, biztosan jól fog mutatni a fekete leggings-szel.

A cipő az mi?? Egy sportcipőnek álcázott éktalpú cipő???

Szerintem egy csizmával vagy egy bakanccsal sokkal jobb lenne.

Meg ha egyébként is próbálsz kevésbé sportos és inkább csajos lenni, akkor minek a sportcipő? :)

2014. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, ez magas talpú cipő és beleszerettem. A csizma már nagyon nem én vagyok. :/
2014. jan. 23. 13:42
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Bakancs? Az olyan vagány! És nagyon sokféle van belőle.
2014. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta cipo nekem nem igazan tetszik. De a szett, amit osszeallitottal vagany, nyugodtan felveheted.
2014. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na jó. a bakancson azért lehet, hogy elgondolkodom. :) Köszi nektek.
2014. jan. 23. 13:52
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

Tehat magyaran te is csatlakozol a tucatpitcsak koze!

Ez a szereles, macskanaci,hosszu felso,mindenkin ezt latni,be kene mar ujitani vmi mast ez egy kicsit mar uncsi..

2014. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem csatlakozom én sehova. A p*csák nincsenek kivarrva, nincs tágító a fülükbe és nem sportcipővel veszik fel gondolom, illetve nem Drop Dead vagy Famous cuccokkal. :)
2014. jan. 23. 14:42
 8/29 A kérdező kommentje:
Hidd el baromi messze vagyok én attól, hogy tömegcikk legyek.
2014. jan. 23. 14:43
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A cipő az nagyon nem tetszik. Akkor már inkább sima sportcipőt vegyél, az az éktalpús megoldás nagyon gázos. Vagy nézz körül, biztos vannak vagányabb nőies cipők is, ha éktalpút szeretnél mindenképp. A felső viszont jó.
2014. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ennél vagányabb cipőt nem találtam. A magas szárúhoz ragaszkodom. Illetve nem vagyok hajlandó ilyen Deichmannos meg hasonló cipőket felvenni. Kicsit azért had maradjak már saját magam. :D Majd, ha hülyén néznek rám az utcán felveszem sima farmerral.
2014. jan. 23. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!