Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a műanyagszemüve...

Mit gondoltok a műanyagszemüvegről? Most ez a divat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az ilyenekre gondolok.

Kicsit kerekebb az arcom. Pár napja voltunk szemüveget választani de végül nem ilyet választottam hanem kicsit keskenyebb, kisebb szögletes keretű szemüveget (nem műanyagot) de a második helyen az ilyen végzett. Igazából nem mertem, mert már megszoktam a vékonyabbat meg mindenki más is aki ismer (9 éve vagyok szemüveges). Mennyire lesz divatba még 2-3-4 év múlva? Vagy ez sose fog kimenni a divatból?


F/18



2014. jan. 23. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
bár a 2. képen lévő kicsit nagy, de hasonlóra gondoltam.
2014. jan. 23. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az ilyen keret sokkal karakteresebbé teszi az arcot, valakinek jól áll, valakinek nem, én is hasonló okokból nem mertem ilyet választani, mint te. Viszont ha tetszik magadon, akkor ne félj hordani, bár szerintem pár év múlva úgyis más lesz már az aktuális divat.
2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok szemüveges, de pl tavaly nyáron műanyag napszemcsim volt és rettentően alá lehet izzadni, mivel nagy felületen érintkezik a bőrrel (az orrnál).

Az ilyen vastag keretek jönnek mennek, egyszer divat egyszer nem, most ugye az SZTK feeling futott, most nem tudom mi lesz, de egy közepes fémkerettel nem nagyon lőhetsz mellé. Mivel a szemüveget nem egy szezonra csináltatod érdemes kicsit univerzálisabb keretet választani, mert ha pl kimegy a divatból a vastag keret, azt utána is viselni tudni kell.

2014. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!