Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete csipkeruhához arany...

Fekete csipkeruhához arany szandál bálba? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 24. 13:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen cipő, bocsi

2014. jan. 24. 13:53
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy iskolai szülői "bálról" vagy falusi batyus buliról van szó, akkor se a ruha, se a cipő nem jó. Főleg, ha mostanában lesz, tekintve, hogy télen se az alig anyag ruha, se a szandál nem túl jó választás. Ha télen van, semmiképp, hideg van, felfázol, meg amúgy is kissé nevetséges a tél közepén egy szandálos lány. :D
2014. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szandál borzalmas és még a ruhához sem illik. A ruha jól néz ki, de nem mindegy, milyen bálra gondolsz..
2014. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a szandál és a ruha is. Bár én fiúként nem annyira értek a divathoz, de szerintem jól néznének ki együtt. :)
2014. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez a kettő nem illik össze. Még az első szandált el tudom képzelni vele, de a második a strasszokkal a csipkeruhához sok, olcsó hatást kelt.

Mivel ez a ruha csupa csipke, válassz egyszerű cipőt. Ha nem szeretnél teljesen feketében lenni, akkor esetleg ilyesmit:

[link]

[link]


Így megvan az arany is, mehet hozzá arany kistáska és ékszer, úgy jó. De azok is egyszerűbbek legyenek, itt a ruha az, ami díszes.

2014. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem arról a szandálról van szó, ami az oldal tetején van, hanem kicsit lejebb kell görgetni, és jobb oldali. az szörnyen néz ki? hát, akkor lehet rossz helyre tettem fel a kérdést, ha az szörnyü...
2014. jan. 24. 14:20
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

ez az, nem?


Viszont akárhonnan nézzük, akkor sem illik a ruhához. Illetve a másik probléma, hogy bálba az ember harisnyában megy, pláne miniruhában, az viszont elég bénán néz ki szandállal.

A linkelt szandált inkább egy nyári bulizáshoz tudnám elképzelni.

2014. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


és egy ilyesmi cipővel? arany kiegészítők és arany táska?

2014. jan. 24. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Az már úgy sokkal jobban hangzik :)
2014. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
cigányos az arany meg a fekete! ezüst színű szandál, és ezüst színű kis táska az jól nézne ki!
2014. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!