Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, hogy lányként férfi...

Gáz, hogy lányként férfi sapkát hordok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a férfiaknak készített sapka az amelyik rátapad a fejre és hátul kicsit hosszabb.

Csajoknak nem is nagyon láttam ilyen stílusban, csak kötöttben vagy vastag anyagú sapkában,ezért megvettem a férfit. De egy lányon se látok ilyet. Nekem viszont tetszik. Emiatt megbámulnak? Égő?


2014. jan. 25. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én láttam egy ilyent, bár ott maga az egész csaj nagyon egyedien nézett ki. Szerintem jól állt neki. :)
2014. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is elég egyedien öltözködöm általában.

úgy érzem,hogy jól áll nekem,bár ki tudja. próbálgattam órákig a női sapkákat de egyik se az igazi,meg mindenkin ugyan olyan van kb. szóval maradt ez :D lehet feltöltök egy képet hogy hogy is nézz ki

2014. jan. 25. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, egy ilyen típusú sapkánál szerintem amúgy se olyan egyértelmű, hogy férfi vagy női:)
2014. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivan csajok,mind atmentetek radiatorba?

Ennyire nem akartok magatoknak ferfit?

En biztossan nem kezdenek egy ferfi ruhaba bujt nonek talan latszo vmvel!

De hat nincs mit tenni b..zul a vilag!

Mint ha a noknek nem lenne tobb ruhajuk mint a ferfiaknak,erdekes mi ebbol a kevesbol is feltudunk oltozni ugy hogy nem nyuljuk le az ellenkezo nem ruhait.

Es nem tesszuk magunkat nevetseg targyava...

2014. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, vonzó ez a kis határozott egyediség. (Legfeljebb emiatt bámulnálak meg... :)) Ne hallgass a kígyónyelvűekre, és viseld nyugodtan, nehogy megfázz. :)
2014. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Tehat ha en fiukent rovidgatya+harisnya komboban mutogatom magamat akkor azt egyedisegkent kell felfogni, pedig csak azert vettem fel a harisnyat ne hogy megfazzak...

Ezt meseld a tobbsegnek kedves utolso!

2014. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nem ilyen gatyi, akkor nem gáz.
2014. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Úristen ez gáz legyél már nőies! Szép hosszú hajad legyen ki engedve és nem össze fogva hordj szép fülbevalót sminkelj szőrteleníts kéz és lábat és legyen szép műkörmöd!
2016. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!