Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szisztok! Én annyit szeretnék...

Szisztok! Én annyit szeretnék kérdezni tőletek, hogy szerintetek egy férfi hordhat női ruhát nyíltan? Nem melegekről van szó.

Figyelt kérdés
Tehát olyanokra gondolok, akik nem melegek, de mégis női ruhát hordanak. Gondolok itt a herisnya, meg a többi ruhára! Nem sminkelnek, meg ilyenek, hanem csak simán öltöznek!
2009. dec. 4. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy FÉRFI nem hord női ruhát semmilyen formában!!!
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
mident lehet csak a rekaciók lehet érdekesek lesznek. Én Például lehet meglepődnék ha egy srác szoknyába és harisnyába Jönne szembe az utcán.
2009. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
ha Pijamér vagy igen, egyébként ellenjavallt
2009. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

de miért akarna egy normális, hetero beállítottságú férfi női ruhákat hordani?

ha travi, vagy búza akkor hordhat. de az egyértelmű jelée annak h travi vagy búza.

2009. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, rajtam volt már harisnya, női méghozzá, de mondjuk hideg ellen, és nem is "nyílvánosan", mivel nadrág alatt. Egy normális férfi nem hord női ruhát, ha meg travi vagy, akkor pontosan tudod, mit akarsz. Amúgy mindenki azt hord, amit akar, ezen nincs hordHAT. Ha hordasz, viseld a következményeit. Ha elég profi vagy és jó a testalkatod akár még elismerő pillantásokat is kaphatsz :D
2009. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Vannak stílusok és kultúrák, ahol elfogadhatók egyes darabok (pl.:skótszoknya), de egyábként nem.


És a melegek NEM, azaz N-E-M hordanak női ruhákat!!! Fogjátok már fel, hogy ostobaságokat hisztek rólunk, járjatok már utána egy kicsit a melegségnek!

A transzik hordanak női ruhákat.

2009. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
gyártanak férfi harisnyát is (vastag, meleg akrilt), ami kinézetre nem különbözik a nőitől.
2009. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!