Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért javasolják a divat...

Miért javasolják a divat oldalak, hogy nem kellene ilyen ruhákat hordanom?

Figyelt kérdés
az alkatom valahol a körte és a homokóra között van (86-65-94) és azt írják a divat lapok,hogy nem szabad hosszított felsőket,tunikákat hordanom. én szinte csak azokat hordok cicanadrággal és magassarkúval. (ilyeneket pl. [link] ezek tényleg nagyon előnytelenek,vagy félreértettem a divat-katalógusok tanácsait? :O 16L

2014. jan. 25. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felveszed előnytelennek látod magad? :) Hasad van?
2014. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jól áll akkor hordd, ha nem avgy benne biztos kérdezz meg barátnöket anyukát hogy szerintük ez jol álle neked.
2014. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szívesebben adok mások véleményére,mint a sajátomra. (ez tudom h borzasztó dolog,de nem tudok tenni ellene)-szerintem nem előnytelen,mások is azt mondják hogy nagyon jó,viszont tartok attól,hogy csak azért mondják,hogy ne bántsanak meg a valósággal. és ha behúzom a hasam,vagy épp keveset eszem,akkor nincs. :)
2014. jan. 25. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lapos hanem kicsit is kidudorodik akkor már nem jó, függetlenül attól hogy amúgy jól állna.
2014. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen azt hallod, hogy ha kicsit testesebb vagy, akkor hord tunikát, hosszított felsőket, csak ez sok esetben nem előnyös. Sokszor jobban a teltebb nőknek pl, ha optikailag a lábukat hansúlyozzák, megnyújtják, ezzel vékonyítva az egész testüket. Ki kell tapasztalni, kinek mi áll jól.
2014. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszított felsők pont jól állnak az ilyen alkatú nőknek. De jobb, ha nem testhez álló.
2014. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!