Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a gumicsizmát...

Szerintetek a gumicsizmát télen pl hólapátolásnál tényleg hülyeség felvenni?

Figyelt kérdés
Minap veszekedtem tesómmal mert mentünk ki havat lapátolni és én gumicsizmában akartam, de ő azt mondta hogy a gumicsizmát télen, hóban nem szabad használni mert tönkremehet. Én nem is hallatom ilyenről, úgy tudtam hogy a gumicsizmát lehet használni sárban, latyakban, szarban, disznóólban stb... Vélemények? Szeretnék magamnak vásárolni egyet mert szerintem abban tök jó havat lapátolni, tudván azt a hitet hogy több mint 20-30cm ig a föld távolságtól nem lehetek vizes.

2014. jan. 25. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Húzzál csak divatcipőt a hólapátoláshoz, én maradok a pár éves, hibátlan gumicsizmámnál.
2014. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kicca válasza:
100%
Szia! Én lovaglashoz viselek gumicsizmat télen-nyáron és két dolgot tudnod kell: 1) veszettül csúszik a hóban 2) hideg. Az egyértelmű előnye h nem ázik at. Tönkre biztos h nem fog menni!! Ezek alapján a döntés mar a tied :)
2014. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
mért ne lehetne???
2014. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyon csúszik. Szóval csak óvatosan, szépeket lehet esni benne.
2014. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy,hogy mibe vagy holapatolasnal. Viszont teny,es valo,hogy nagyon csuszik.
2014. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csúszik és nagyon hideg. Viszont vízálló. Max fél-1 óránál többet még 2 vastag zokniban sem érdemes kint lenni, mert elfagy a lábad.
2014. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak bélelt gumicsizmák is, azok valamivel melegebbek, és jól nézd meg, hogy milyen a talpa, mert többnyire valóban nagyon szoktak csúszni a hóban, de azért van kivétel.
2014. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!