Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a táska?

Szerintetek milyen ez a táska?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,és kinéztem magamnak egy táskát ami nagyon teszik,csak nem tudom nekem való e.

[link]

olyamsmi mint a képen lévő,formára ugyanilyen(lehet vállon,és kézben is hordani)csak annyi hogy sötétbarna színű,és nem ennyire lakkozott(bőrhatású)az anyaga,és csak kb.két-két oldalt 4 kis szegecs van rajta.Ja,és természetesen nem iskolába hanem utcára,városba hordanám.:D szerintetek?



2014. jan. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ízlésten,k rvás és egyáltalán nem a te korosztályodnak való.
2014. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,szebben is kifejthetted volna a véleményedet.;)
2014. jan. 27. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 13 éves lánynak való, még akkor sem, ha nem iskolába hordaná. De egyébként legyen úgy, ahogy te szeretnéd.
2014. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem neked való. Olyan 20-22 fölötti lányon tudnám elképzelni, és amúgy sem tetszik.

23 L

2014. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik:) ne hallgass a többiekre, a stílust nem lehet elég hamar elkezdeni. szóval szerintem vedd meg, mert stílusos :) (bár arra vigyázz hogy aszegecs kezd kimenni a divatból..)
2014. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat:D :)
2014. jan. 28. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki! Mennyit szánnál rá? Mert nekem van egy ilyenem, ami eladó és lehet, hogy olcsóbban megkapnád! (mindketten jól járnánk) Én imádom, de kaptam még egyet és most kettő van, azért adnám el. :)
2014. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!