Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz hogyha egész télen egy...

Az gáz hogyha egész télen egy converse tornacipőben járok?

Figyelt kérdés
Mert arra gondoltam hogy veszek egy uj cipöt és azis converse lenne, mert egyenlőre most még abban járok.
2009. dec. 5. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak meg fogsz fagyni.
2009. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
télen semmiképp nem járnék ebben, mert nagyon felfázhatsz, aminek olyan következményei is lehetnek, amit később megbánsz.medencegyulladás, stb.
2009. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem válaszolóknak a converse tornacipők vékonyabb anyagú. Még én is járok ilyen cipőbe, de mellette van egy nike sportcipőm is, de lényegesen melegebb.
2009. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
az
2009. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát figy. nem gáz ha te nem fázol. én baromifázós vagyok, szal deszkáscsukát hordok és legalább 2zoknit veszek fel. :'D de nekemis csak 1 cipőmvan ha arra célzol. már másfél éve ugyanaz. O.o :'D
2009. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamon is az volt a héten. Ha nem fázol benne akkor hordd én mondjuk megfagynék benne az biztos..
2009. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Converse gyárt csizmát és vastagtalp cipőt is. Sőt van olyan, ami mintha két cipő lenne egyben. Ezek közül bármelyik hordható télen is. Válassz ilyet és nem fogsz fázni.
2009. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!