Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Benneteket is idegesít, hogy...

Benneteket is idegesít, hogy a boltokban használt lopásgátló műanyag valaminek a tűje kapásból kilyukasztja az egyébként tiszta új ruhát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom amikor a gomblyukba teszik be pulcsinál és nem lehet begombolni vagy a cipőfűzőnek a lyukába teszik be és be se lehet fűzni...
2014. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja azt én is birom, azt föl se lehet próbálni kb a cipőt... olyan értelem.. meg ja ugy kilyukasztják a ruhákat... értelem..
2014. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. A múltkor vettem egy kardigánt, kivették a lopásgátlót és lett rajta egy pár milliméteres lyuk. Nem tetszett az eladónak,de én rögtön visszaadtam,mert mivel kötött áru még könnyebben le tud ott bomlani, jártam már így. Azt imádom egyébként mikor a fürdőruhánál kapcsolják össze a bugyit a melltartóval és kérdezem,hogy próbáljam fel, erre az volt a válasz,hogy külön-külön, úgyse fog zavarni, ha a melltartót próbálom lóg rajta egy bugyi is. Hát akárhogy próbáltam a melltartó nem tartott, mert a pántja alatt volt a bugyi, a bugyit meg nem lehetett felvenni,mert a lábam között nem szoktam melltartót hordani. Nagy nehezen aztán az eladó levette a lopásgátlót és felszólított,hogy most már vegyem is meg, ha felpróbálom a bikinit,mert nagyon macerás neki visszatenni a lopásgátlót, nem is érti,miért nem tudom úgy felpróbálni.
2014. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán hagytam már a boltban nekem tetsző melltartót,mert úgy tették ra, hogy nem lehetett bekapcsolni melltartót. Vagy a másik eset, amkkor belehet, de az egész bazri nagy lopásgátló alatta van, és úgy nem lehet eldönteni jogy jó e.
2014. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!