Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek képeket "hipsterek...

Free spirit kérdése:

Linkelnétek képeket "hipsterek"-ről? Monstanában mindig ezt mondják rám, pedig stílusban nagyon eltérek a kortársaimtól. Nem értem miért illetnek ezzel a jelzővel.17/L

Figyelt kérdés
Köszi
2014. jan. 29. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hipster lehet bárki aki jó drágán néz ki úgy, mint valaki aki trendiségből csóróságban él.
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lmgtfydotcom/?q=hipster
2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17 éves nagylány vagy. Fogd a kis kurzorod és a kereső sávba írd be hogy hipster. Hidd el több képet fog neked mutatni mint itt bárki más.
2014. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert itt is azon vagy fennakadva, hogy te "eltérő" vagy, "más", mint a többiek. Meg mert biztos úgy érzed, hogy a "free spirit" név is olyan sokat mondó és mély és halál egyedi, meg mert derogál, hogy szimplán rákeress, mint akárki más tenné...

Hipster az, aki többnek, jobbnak, eltérőbbnek és egyedinek hiszi magát, annak ellenére, hogy általában éppen egy tucat, agymosott idióta, mint a többi.

Bocsi, ha most a lelkedbe tiportam, megpróbáltam érthetően összefoglalni, általában miért hipsterezik le az embert a többiek. Gyakorlatilag meg teljesen mindegy, ki mit mond, nem? Éld tovább az életed, és kész.

2014. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én sem mondhatnám gyönyörűbben.
2014. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, rákerestem már párszor és még csak nem is hasonlítok azokra az emberekre... Ezért tettem fel a kérdést. Tudni szerettem volna, hogy milyen alapon mondják ezt rám.
2014. febr. 1. 17:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tiportál a lelkembe, megszoktam hogy az emberek felszinesek...
2014. febr. 1. 17:48
 9/9 anonim válasza:

[link]

Csemegézz! :D Én a DIY cuccokra esküszök, ezek inkább márkabuzeránsok, de hát ők tudják... 13/l

2014. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!