Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez miért női? Egy férfi már...

Ez miért női? Egy férfi már nem is hordhatja? :DDD

Figyelt kérdés

Egy converse-ben gondolkozom. Eszméletlen hülye kérdés tudom, de bementem az elvileg "férfi" pontba és ott 3 darab cipő volt, a "nőiben" pedig tele van. Mi tesz egy cipőt nőivé komolyan ? :DD

pl ez mitől női: [link]

vagy épp ez : [link]



2014. jan. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól, hogy nincs nagy méretben a női cipó. Max 41.


A második nem vészes de az első elég *uzis lenne fiún.

2014. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tornacipők abszolút uniszexek, bármelyik nem hordhatja. Legfeljebb annyi, hogy pasik nyilván ne a rózsaszínt vegyél:D
2014. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez csupán a méretezése miatt van így.de az első kommentelővel abban is egyet értek hogy az első elég vészes lenne egy fiún!:D
2014. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miert ne vehetne fel fiu, nem rozsaszin!

Ha mar ebbe is belekot a sok f..asz akkor ez tenyleg egy beteg orszag!

Amugy a csajok meg mindent felvehetnek,csak mi fiuk feszengjunk,valogassunk,hogy vajon miben nem szolnak meg?

Ugyan le kell szarni mindenkit...

2014. jan. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A rózsaszínből pont van fiú méret is. Csak idehaza kicsit konzervatív az izlés, de ha elmész egy kicsit nyitottabb országba, tele van rózsaszín ruhával is a férfi részleg.

Nem azért mert mindenki meleg, hanem mert divat.

Persze nem kell barbibabának öltözni, de pl. a rózsaszin ing azért már itthon is előfordul.

A tornacipő sem különbb, csak nálunk valahogy nem menő :-)


De ez csak divat, meg egyéni izlés kérdése. (nekem pl a zselézet belőtt haj furcsa, az pedig már jó ideje itthon is megy)

2014. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen nyaljuk a nyugat segget,de a konzervativitasunk a regi...
2014. febr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!