Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimnazista divattervezők!...

Gimnazista divattervezők! Van-e olyan köztetek, aki saját munkáit adná cserébe iskolai előadás/házi dolgozat/házi feladat elkészítéséért?

Figyelt kérdés
Természetesen megfelelő arányban, pl. 1 két oldalas dolgozatért egy egyedi tervezésű póló, stb.
2014. jan. 30. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Háááááááááát... szerintem a kettő nagyon nem áll arányban. Főleg ha a doga nem 5-ös.
2014. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 2 oldalas dolgozat nem egyenlő egy pólóval :)

Nekem egy hónapig kellene csinálnod a leckémet hogy egy saját tervezésű és elkészítésű pólót kaphass :)

2014. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze.Csak kár,hogy se nem vagyok gimis divattervező,sem kreatív,hogy az lehessek.:D De ha ez megtörténik,szólok.:D
2014. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan nem értékelhetetlen(1-4) dolgozatra gondoltam, ha én valamit kiadok a kezemből - akár név nélkül is - akkor azt teljesen kidolgozom.


Egy két oldalas dolgozatot 5-ösre megírni legalább két óra, nehezebb témából három, ezért egy egyszerűbb, két színű mintával ellátott póló szerintem elkérhető.


Természetesen mindez függ a póló minőségétől és további tényezőktől is.

2014. jan. 30. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok ugyan divattervező, de csináltam már magamnak ezt-azt, és egy pólót MEGCSINÁLNI két óra, ha minőséget akarok. Megtervezni, beszerezni a dolgokat jóval több. És én nem csinálnék háziért senkinek cuccot, ha felelősséget vállalok azért, amit beadok, az legyen az enyém.
2014. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy ruhadarabnak nem csak elkészítési ideje van ami szintén több óra is lehet ha nem valami összegányolt cuccot csinál a készítője hanem pl. anyagköltsége is ami minőségi anyagnál nem kevés lehet (ha számolsz még 1000 Ft körüli méterárral) plusz ha csinál rá mintát akkor lehet festék vagy textilragasztó stb.

Semmiképp nincs arányban a te 2 órás munkáddal. De ha találsz valakit akkor sok sikert hozzá.

Ha akkora balfék lettem volna hogy mással csináltassam a leckém mert képtelen lettem volna egy dolgozatot egyedül megírni akkor se "fizettem" volna ennyire aránytalanul sokat érte.

2014. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglévő minta esetén rányomtatással arányban van szerintem a kettő. Igényesebb munka esetén, valóba többet kell nyújtanom.
2014. jan. 31. 15:59
 8/8 anonim válasza:
Meglévő minta esetén a rányomtatást megcsinálják neked kb bárhol, és még csak nem is drágán. Úgyhogy valójában neked sem feltétlenül érné meg egy ilyen biznisz.
2014. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!