Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki felemás fülbevalót hord?

Figyelt kérdés

pl. egy lógós baglyot egy gyönggyel, vagy két teljesen más bedugósat?

Még nem nagyon találkoztam (rajtam kívül) olyannal, aki felemásan hordta volna...



2014. jan. 30. 21:36
 1/7 A kérdező kommentje:
15 l
2014. jan. 30. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felemásan hordom, leginkább, mert az egyik fél mindig elveszik...:D Szerintem tök jó, nincs kőbe vésve, hogy nem szabad.:)
2014. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen a két fülbevaló stílusa, színe, anyaga, stb.. ha stimmel és a ruhád stílusától sem tér el, akkor még jó is lehet, de inkább csak tiniknél.
2014. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ő dolga.
2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig felemás bedugósat hordok 24 évesen:D valamiért így alakult ki. Most épp egyforma van benne, de ez ritka:D
2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg tizenévest látok így, anynira nem egyedi. Szerintem nem gáz ilyen korban, most élje ki az ember a hülyeségeit. :)
2014. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az én osztálytársam is így hordja a fülbevalót
2014. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!