Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek 20 soros acélbetétest...

Vegyek 20 soros acélbetétest vagy inkább valami szolidabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rocker vagyok és annyira régen szerettem volna már acélbetétest és most ugy néz ki meg tudom venni de mikor mondtam a baráti körömnek ök azt mondták h ne vegyem meg nem fog jól álni és nem leszek nöies ... nagyon szeretném azt a 20 soros acélbetétest de hogyan lehetek benne nöies ugy hogy marad a stílusom is és én sem változok meg ... egyépként fűző illetve nöies fölsö + nadrág + betkó gáz eggyütt?


2009. dec. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugodtan hordhatod. Nőies leszel úgy is, csak a stílus más. )
2009. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

szia.

nekem tudod mennyien járatták a szájukat amig volt acélbetétesem?? Nem voltam rocker, de állat voltam mint minden téren és hordtam. lesz*rtam h nem nőies... sose voltam az, lesz*rom. ^^

ha neked tetszik vedd meg! ne más mondja meg mit hordj.

2009. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tudod,hogy neked mi tetszik,ne más véleményére halgass.Ki nőiesebb tipus,ki sportosabb stb....
2009. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy bakancstól senki nem lesz kevésbé nőies. Nekem is van, tetszik mindenkinek.
2009. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nerc harisnya + miniszoknya + fuzo + sok fekete smink + acelbetet en igy oltozok :D de ennel mar mi lehetne noiesebb?! XD
2009. dec. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :') Hétfőn hozzák is nekem :D
2009. dec. 6. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen bakancs párti, nem is tetszik, de egy rövid szoknyával nagyon nőiesnek tartom (másokon).

Kombináld nőcis darabokkal, és semmi gond nem lesz a nőiességeddel.

2009. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont h a 20soros a legnőiesebb a bakancsok közül:D és egyébként is ne foglalkozz vele h mások mit gondolnak.. nekem is volt,éldd ki minden extrém vágyad míg fiatal vagy és megteheted:D
2009. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!