Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha 25 éves fiú vagyok, és...

Gáz ha 25 éves fiú vagyok, és felveszek egy piros sonic x es pólót, mert szerettem, és még mindig szeretem azt az animét?

Figyelt kérdés
180 cm 70 kiló, fiatalkás fiú vagyok :D
2014. jan. 31. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
hááát....
2014. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem ciki amit nem érzel annak én 36 vagyok és fel szoktam venni, Batman-es pólót vagy I am not normal pólót stb...
2014. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Azért a Batman meg a Sonic X között van egy kis különbség. És ezt úgy mondom, hogy régen nagyon animés voltam. Egy 25 éves férfi öltözzön férfiasan.


20/N

2014. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem fogok "férfiasan" öltözni ;) aki szeret így az elfogad, aki nem, az meg amúgy sem érdekelne.... és viselkedni sem fogok sztereotíp férfiként.... én egy szabadlelkü srác vagyok. ennyi. nem tudtak soha betörni, és nem is fognak.
2014. jan. 31. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Akkor meg mi a kérdés? Tetszik, akkor hordd! Nem az öltözködésed miatt fog szeretni a feleséged
2014. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon betörhetetlen és határozott lehetsz, ha mindezek ellenére amiket leírtál megfogalmazódott benned ez a kérdés.
2014. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SataiGnum válasza:
100%
Engem inkább az a kérdés foglalkoztat, hogy honnan van a pólód? Mert én már régóta akarok egy Sonicos pólót XD
2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
takko fashion ban vannak ilyen pólók. igaz gyerek méret, de én vékony vagyok, és rám pont jó. a legnagyobb méret egy felnőtt S es pólónak felel meg!
2014. febr. 5. 21:12
 9/9 anonim válasza:
77%
Szerintem hozzád olyan valaki illik, aki ezt nem találja gáznak. Én pl. simán felveszem az ilyeneket, ha úgy van. Hordjad nyugodtan.
2014. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!