Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről ruha rendelés? Mennyir...

Ebayről ruha rendelés? Mennyire megbízható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész jó,megbízható,viszont külföldi oldal,tehát én is féltem az elején,de előny,hogy kisebb tárgyaknál nincs szállítási költség.:) Mindig azt kapod,amit megrendelsz.:D
2014. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak magadnak rendelj, ne olyantól, aki azt mondja, majd ő intézi neked, mert jó sok hasznot rátesznek akkor maguknak


egyébként nézd a méreteket meg, nehogy rosszat rendelj véletlenül, amúgy meg nem tudok rosszat mondani, csak türelmesnek kell lenned, ha nem európából rendelsz, akkor egy hónap is lehet, mire megjön

2014. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbízható. 30 dolgot biztos rendeltem már és minden megérkezett eddig. Ha mégse érkezik meg, visszaigényelheted a pénzed:)
2014. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megbízható, de vigyázz mert ha nem euból rendelsz, akkor bizonyos összeg felett vámköteles. Pontosan az összeget nem tudom, de nézz utána neten mielőtt vásárolsz, nehogy meglepetés érjen.
2014. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legújabb rendeletek alapján 2014 februártól minden termék, ami az EU-n kívülről érkezik vám -és ÁFA köteles. A helyi postán érdemes érdeklődni, ott már tudják, kaptak oktatást, vagy nézz utána a NAV honlapján. Vámot termékkategória szerint kell megfizetni, ÁFÁ-t érték után.

A postai vámkezelésnek is van díja, ezt a Posta honlapján tudod megnézni.

Természetesen (szerintem) a kis mütyür borítékok továbbra is elkerülik majd a reptéri postakezelők figyelmét...

2014. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!