Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaboltban lehet...

Melyik ruhaboltban lehet normális farmert kapni?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és vékony, ezért ami jó csípőben, derékban az rövid... Nem sárkánycenterben meg ilyen helyeken szeretnék venni, hanem olyasmi boltban, mint a H&M, New Yorker. 16/L

2014. febr. 1. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A H&M-ben van külön méret a derékra és a hosszúságra is, ott lehet érdemes lenne szétnézned.
2014. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A New Yorkerben vettünk az öcsémnek egy nagyon jó passzos csőnadrágot, aminek puha farmeranyaga van, és nagyon szereti hordani. Igazából a női osztályról vettük, de nincs rajta semmi strasszkő vagy amitől csajosabb lenne. Ő is magas, 172 centi és 15 éves.
2014. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nezd meg a tallyban is, szerintem. :)
2014. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem ezekben, amiket mondtatok, mindben volt jó méretű, de végül a New Yorkerben vettem, mert ott 3000 Ft volt, tökéletesen áll:) Ott most minden akciós, így tudtam venni egy farmert meg egy pulcsit 7000-ért.
2014. febr. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!