Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek ezek a...

Nektek tetszenek ezek a shortok? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. febr. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon! nem tudod hol lehet esetleg beszerezni őket?
2014. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebay 1000-3000ft meg Wish láttam 4500 ért, Én is akarok rendelni de ebayről 1000-1500 ért, nem tudom hogy a Ebay mennyire megbízható!
2014. febr. 1. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Én már rendeltem onnan pár ruhát. Egyszer jártam meg vele, de azóta eldöntöttem, hogy 3000 Ft fölött, nem vásárolok ebayről.

Az eset egy szövetkabát volt, ami 8000 Ft volt kb minden eladónál kivéve egy az 6000-ért adta. Volt sok pozitív visszajelzése (több száz), meg 1-2 negatív is, de ez a kínaiaknál mindig előfordul (sokszor csak a valóság nem tetszik a vásárlónak, de az áru persze megjött). Végülis a kabát soha nem érkezett meg. Később mikor reklamáltam, láttam, hogy az illető törölte magát. A dolog csak azért érthetetlen számomra, hogyha valaki csalással akar meggazdagodni ebay-en, akkor azt miért tenné ilyen alacsony összegért, és ilyen korlátozott számú áruval??? Főleg ha már volt több visszajelzése, korábbi eladásról. Ebből aligha származott élete nagy haszna. Na meg én nem tudom, hogy csinálja az ebay, de egy csalónak semmi de semmi esélye nincs újra regisztrálni. (Komolyan, egy ismerősöm elrontotta valahogy a dolgot, és utána már akár az anyja nevére is csinálhatott paypal számlát, egyszerűen az ebay kitiltotta.)

Nos ez hosszúra nyúlt tanmese volt :D. Tehát ebayről úgy rendelj, hogy nézd meg mi az az ár, amiért sok eladó adja ugyanazt a darabot. Ellenőrizd le a visszajelzéseit. Figyelj arra, hogy a pénzedet garantáltan csak 21 nap alatt szerezheted vissza, viszont reklamálni, és ebay customer support szintre vinni a dolgokat 60 napon belül még lehet.

Ezeket azért tudom mert nem csak vásárolok, hanem eladni is szoktam. Az eladó 21 napig nem jut hozzá a pénzhez, bosszantó de hasznos.

2014. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon! :)


Nekem a csipkés változata meg is van. H&M-ben vettem még nyáron :)

2014. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat!! 2. köszönöm a tanácsot ezt hasznos tudni, én vaterán vásároltam a párommal de megjártuk én mondtam mi kell ő meg rendelte bár nem hiszem hogy körültekintően, de azóta félek netről rendlni.
2014. febr. 1. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!