Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúknál melyik az a szín,...

A fiúknál melyik az a szín, ami a lányoknál a piros?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha egy lány belép egy szobába pirosban, vagy az utcán megpillantunk egyet, rögtön azt gondoljuk, hogy milyen kihívó, feltűnő, nagy valószínűséggel párt keres, ki akar tűnni.

Van az ellenkező nemnél is olyan szín, ami ezt sugározza?


2009. dec. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát lehet, hogy te ezt gondold, de egy normál ember nem.
2009. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
én sem gondolom ezt
2009. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolom, hogy egy pirosban lévő lány pasit akar, meg kihívó, mert ez a ruhadarabtól függ, egy sárga vagy fehér lehet még kihívóbb, ha olyan fazon.


Én imádom, ha a pasim feltűnő színeket visel, van neki élénk, világoskék színű pulcsija, az mondjuk hihetetlenül jól áll neki.


Ha feltűnni akarsz akkor a farmered mellé élénk színű pulcsikat vegyél.

2009. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy a piros szín az lehet férfias is, nagyon sok pasinak jóáll és pl. apukámnak aza kedvnc színe, de ez nemolyan mitn a rózsaszín hogy bu.zinak számítana tőle vagy hasonlók.Persze a rózsaszíntől sem, de ha a kedvnc színe egy pasinak a pink az már nekem kicsit durva:DSzval szerintem a piros az a férfiaknál is lehet.
2009. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én értem amit mondasz, már többször hallottam is, hogy a piros ruhás nők... de én abszolút nem gondolom ezt negatívnak, aki pl. felvesz egy piros ruhát ami nem túl hosszú és elég szexi is meg mondjuk piros rúzst is visel hozzá az nyilván ki akar tűnni és bevállalós és nem áll távol tőle a pasizás sem XD ez persze nem minden piros ruhával van így ami visszafogottabb azzal nyilván nem érik el ezt a hatást.


Szerintem fiúknál ilyen lehet a fekete. Már ha divatosan öltözködsz szexi darabokat választasz.

Lehet úgy felöltözni feketébe hogy szexi legyél és ne azt gondolják, hogy inkább távolságtartó vagy. Egy divatos öv egy jó szabású ing egy divatos cipő.


Vagy azt akarod, hogy ha rádnéznek egyből az jöjjön le nekik, hogy nyitott vagy? Az szerintem inkább as testbeszéden múlik és mosolyogj sokat. Színtől független.

2009. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Nőknél sem minden piros cucc ilyen hatású...

Pasiknál ugyanezt egy fekete passzosabb nadrág és fekete ingnél érzem. Bár lehet hogy csak én...:D

2009. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!